Carolina Herrera HER0188-S-WOI-55 Her0188 55 s woi solbriller
Thumbnail
Carolina Herrera Her0188 55 s woi solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Stelfarve
Blå
Frame form
Runde / Ovale
Lens farve
Blå
Eye Størrelse
55mm
Bro
19mm
Temple Længde
145mm
19mm
Eye Størrelse
55mm
Frame form
Runde / Ovale
Temple Længde
145mm