Carolina Herrera HER0185-S-YDC-55 Her0185 55 s ydc solbriller
Thumbnail
Carolina Herrera Her0185 55 s ydc solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Stelfarve
Rød
Frame form
Sommerfugl
Lens farve
Brown-Rose
Lens teknologi
Røg
Lens teknologi
Gradient
Eye Størrelse
55mm
Bro
18mm
Temple Længde
145mm
18mm
Eye Størrelse
55mm
Frame form
Sommerfugl
Lens farve
Brown-Rose
Gradient
Røg
Stelfarve
Rød
Temple Længde
145mm