Carolina Herrera HER0136-S-K4G-55 Her0136 55 s k4g solbriller
Thumbnail
Carolina Herrera Her0136 55 s k4g solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 2-4 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Tuesday 19 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Damer
Stelfarve
Rød
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Sommerfugl
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Brun
Lens teknologi
Gradient
Passe
Stor
Eye Størrelse
55mm
Bro
20mm
Temple Længde
145mm
20mm
Eye Størrelse
55mm
Frame form
Sommerfugl
Køn
Damer
Lens farve
Brun
Gradient
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Acetat
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Rød
Temple Længde
145mm