Carolina Herrera CH0046S-WOI-56 Ch0046s 56 woi solbriller
Thumbnail
Carolina Herrera Ch0046s 56 woi solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Wednesday 20 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Stelfarve
Blå
Frame form
Runde / Ovale
Lens farve
Blå
Lens teknologi
Gradient
Passe
Stor
Eye Størrelse
56mm
Bro
21mm
Temple Længde
145mm
21mm
Eye Størrelse
56mm
Frame form
Runde / Ovale
Lens farve
Gradient
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Temple Længde
145mm