Carolina Herrera CH0044-S-C1H-55 Ch0044 55 s c1h solbriller
Thumbnail
Carolina Herrera Ch0044 55 s c1h solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Stelfarve
Takvinge
Frame form
Square / Rektangel
Lens farve
Brun
Lens teknologi
Gradient
Passe
Stor
Eye Størrelse
55mm
Bro
18mm
Temple Længde
145mm
18mm
Eye Størrelse
55mm
Frame form
Square / Rektangel
Lens farve
Brun
Gradient
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Stelfarve
Takvinge
Temple Længde
145mm