Carolina Herrera CH0019-S-05L-54 Ch0019 54 s 05l solbriller
Thumbnail
Carolina Herrera Ch0019 54 s 05l solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Damer
Stelfarve
Takvinge
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Geometrisk
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Brun
Passe
Medium
Eye Størrelse
54mm
Bro
21mm
Temple Længde
145mm
21mm
Eye Størrelse
54mm
Frame form
Geometrisk
Køn
Damer
Lens farve
Brun
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Medium
Ramme Materiale
Acetat
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Takvinge
Temple Længde
145mm