Burberry BE4405F-300187-51 Be4405f 51 300187 mode solbriller
Thumbnail
Burberry Be4405f 51 300187 mode solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
På lager
Only One Left - Mere om Order
Orden i den næste time for anslået levering til Det Forenede Kongerige af Friday 15 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK næste dag levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Damer
Stelfarve
Sort
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Cat Eye
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Grå
Passe
Medium
Eye Størrelse
51mm
Bro
21mm
Temple Længde
140 mm
Watches2U-garanti
2 år
Rækkevidde
EAN
21mm
Eye Størrelse
51mm
Frame form
Cat Eye
Køn
Damer
Lens farve
Grå
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Medium
Ramme Materiale
Acetat
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Sort
Temple Længde
140 mm