Burberry BE4405-397987-51 Be4405 51 397987 mode solbriller
Thumbnail
Burberry Be4405 51 397987 mode solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Damer
Stelfarve
Bordeaux
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Cat Eye
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Grå
Passe
Medium
Eye Størrelse
51mm
Bro
21mm
Temple Længde
140 mm
Watches2U-garanti
2 år
EAN
21mm
Eye Størrelse
51mm
Frame form
Cat Eye
Køn
Damer
Lens farve
Grå
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Medium
Ramme Materiale
Acetat
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Bordeaux
Temple Længde
140 mm