Bulgari BV8260-5469E2-57 Bv8260 57 5469e2 mode solbriller
Thumbnail
Bulgari Bv8260 57 5469e2 mode solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Damer
Stelfarve
Bordeaux
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Brun
Lens teknologi
Gradient
Passe
Stor
Eye Størrelse
57mm
Bro
17mm
Temple Længde
140 mm
Watches2U-garanti
2 år
EAN
17mm
Eye Størrelse
57mm
Frame form
Square / Rektangel
Køn
Damer
Lens farve
Brun
Gradient
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Bordeaux
Temple Længde
140 mm