Bulgari BV6159-278-13-54 Bv6159 54 278 13 mode solbriller
Thumbnail
Bulgari Bv6159 54 278 13 mode solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Damer
Stelfarve
Guld
Ramme Materiale
Metal
Frame form
Runde / Ovale
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Brun
Lens teknologi
Gradient
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Bridge eller Pad
Pude
Passe
Medium
Eye Størrelse
54mm
Bro
20mm
Temple Længde
140 mm
Watches2U-garanti
2 år
EAN
Se alt
Bridge eller Pad
Pude
Bro
20mm
Eye Størrelse
54mm
Frame form
Runde / Ovale
Køn
Damer
Lens farve
Brun
Gradient
UV-beskyttelse
Passe
Medium
Ramme Materiale
Metal
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Guld
Temple Længde
140 mm