Arnette AN4332-29006G-69 An4332 69 29006g solbriller
Stelfarve
Sort
Frame form
Shield
Lens farve
Grå
Bridge eller Pad
Pude
Passe
Stor
Eye Størrelse
69mm
Bro
09mm
Temple Længde
130mm
EAN
Se alt
Bridge eller Pad
Pude
Bro
09mm
Eye Størrelse
69mm
Frame form
Shield
Lens farve
Grå
Passe
Stor
Stelfarve
Sort
Temple Længde
130mm