Arnette AN4324-2863Y7-61 An4324 61 2863y7 solbriller
Køn
Damer
Køn
Mænd
Stelfarve
Hvid
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Blå
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Linse Filter
3
Bridge eller Pad
Bro
Passe
Stor
Eye Størrelse
61mm
Bro
17mm
Temple Længde
125mm
Watches2U-garanti
2 år
EAN
17mm
Eye Størrelse
61mm
Frame form
Square / Rektangel
Damer
Mænd
Lens farve
Blå
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Linse Filter
3
Passe
Stor
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Hvid
Temple Længde
125mm