Arnette AN4320-27862Q-55 An4320 55 27862q solbriller
Køn
Damer
Køn
Mænd
Stelfarve
Grå
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Gul
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Linse Filter
3
Bridge eller Pad
Bro
Passe
Stor
Eye Størrelse
55mm
Bro
19mm
Temple Længde
145mm
Watches2U-garanti
2 år
EAN
19mm
Eye Størrelse
55mm
Frame form
Square / Rektangel
Mænd
Damer
Lens farve
Gul
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Linse Filter
3
Passe
Stor
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Grå
Temple Længde
145mm