Arnette AN4319-275983-53 An4319 53 275983 solbriller
Thumbnail
Arnette An4319 53 275983 solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 2-4 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Tuesday 19 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Mænd
Stelfarve
Blå
Frame form
Panthos (Tea Cup)
Lens farve
Brun
Lens teknologi
Polariseret
Passe
Medium
Eye Størrelse
53mm
Bro
20mm
Temple Længde
145mm
Watches2U-garanti
2 år
EAN
20mm
Eye Størrelse
53mm
Frame form
Panthos (Tea Cup)
Damer
Mænd
Lens farve
Brun
Polariseret
Passe
Medium
Stelfarve
Blå
Temple Længde
145mm