Arnette AN4317-12392H-50 An4317 50 12392h solbriller
Køn
Damer
Stelfarve
Blå
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Blå
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Linse Filter
3
Bridge eller Pad
Bro
Passe
Lille
Eye Størrelse
50mm
Bro
19mm
Temple Længde
145mm
19mm
Eye Størrelse
50mm
Frame form
Square / Rektangel
Køn
Damer
Lens farve
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Linse Filter
3
Passe
Lille
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Temple Længde
145mm