Adidas SP0069-20Z-61 Sp0069 61 20z solbriller
Thumbnail
Adidas Sp0069 61 20z solbriller
Stelfarve
Grå
Frame form
Square / Rektangel
Lens farve
Lilla
Lens teknologi
Spejl
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Bridge eller Pad
Pude
Eye Størrelse
61mm
Bro
18mm
Temple Længde
130mm
Bridge eller Pad
Pude
Bro
18mm
Eye Størrelse
61mm
Frame form
Square / Rektangel
Lens farve
Lilla
Spejl
Stelfarve
Grå
Temple Længde
130mm