Adidas SP0058-20G-60 Sp0058 60 20g solbriller
Thumbnail
Adidas Sp0058 60 20g solbriller
Stelfarve
Grå
Frame form
Square / Rektangel
Lens farve
Brun
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Bridge eller Pad
Pude
Eye Størrelse
60mm
Bro
13mm
Temple Længde
135mm
Bridge eller Pad
Pude
Bro
13mm
Eye Størrelse
60mm
Frame form
Square / Rektangel
Lens farve
Brun
Stelfarve
Grå
Temple Længde
135mm