Adidas SP0030-21Z-70 Sp0030 70 21z sportssolbriller
Thumbnail
Adidas Sp0030 70 21z sportssolbriller
Stelfarve
Hvid
Frame form
Aviator / Navigator
Lens farve
Lilla
Eye Størrelse
70mm
Bro
09mm
Temple Længde
135mm
09mm
Eye Størrelse
70mm
Frame form
Aviator / Navigator
Lens farve
Lilla
Stelfarve
Hvid
Temple Længde
135mm