Adidas SP0023-26X-58 Sp0023 58 26x solbriller
Thumbnail
Adidas Sp0023 58 26x solbriller
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Wednesday 20 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Stelfarve
Klar / Gennemsigtig
Frame form
Square / Rektangel
Lens farve
Blå
Lens teknologi
Spejl
Eye Størrelse
58mm
Bro
15mm
Temple Længde
140 mm
15mm
Eye Størrelse
58mm
Frame form
Square / Rektangel
Lens farve
Blå
Spejl
Stelfarve
Klar / Gennemsigtig
Temple Længde
140 mm