Adidas SP0013-45G-62 Sp0013 62 45g sportssolbriller
Thumbnail
Adidas Sp0013 62 45g sportssolbriller
Køn
Damer
Stelfarve
Beige / Brun
Frame form
Runde / Ovale
Lens farve
Beige
Lens teknologi
Spejl
Eye Størrelse
62mm
Bro
13mm
Temple Længde
125mm
13mm
Eye Størrelse
62mm
Frame form
Runde / Ovale
Køn
Damer
Lens farve
Beige
Spejl
Stelfarve
Beige / Brun
Temple Længde
125mm