Adidas SP0006-52N-57 Sp0006 57 52n solbriller
Thumbnail
Adidas Sp0006 57 52n solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Mænd
Stelfarve
Takvinge
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Grøn
Passe
Stor
Eye Størrelse
57mm
Bro
16mm
Temple Længde
135mm
16mm
Eye Størrelse
57mm
Frame form
Square / Rektangel
Køn
Mænd
Lens farve
Grøn
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Takvinge
Temple Længde
135mm