Adidas OR0069-26X-54 Or0069 54 26x solbriller
Thumbnail
Adidas Or0069 54 26x solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Damer
Køn
Mænd
Stelfarve
Klar / Gennemsigtig
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Blå
Passe
Medium
Eye Størrelse
54mm
Bro
17mm
Temple Længde
145mm
17mm
Eye Størrelse
54mm
Frame form
Square / Rektangel
Damer
Mænd
Lens farve
Blå
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Medium
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Klar / Gennemsigtig
Temple Længde
145mm