Adidas OR0045-02Z-57 Or0045 57 02z originale solbriller
Thumbnail
Adidas Or0045 57 02z originale solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Stelfarve
Sort
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Sommerfugl
Lens farve
Lilla
Lens teknologi
Spejl
Passe
Stor
Eye Størrelse
57mm
Bro
15mm
Temple Længde
140 mm
15mm
Eye Størrelse
57mm
Frame form
Sommerfugl
Lens farve
Lilla
Spejl
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Plast
Stelfarve
Sort
Temple Længde
140 mm