Adidas OR0037-02Q-58 Or0037 58 02q solbriller
Thumbnail
Adidas Or0037 58 02q solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Mænd
Stelfarve
Sort
Ramme Materiale
Metal
Frame form
Geometrisk
Lens farve
Grøn
Lens teknologi
Spejl
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Bridge eller Pad
Pude
Passe
Stor
Eye Størrelse
58mm
Bro
15mm
Temple Længde
140 mm
Bridge eller Pad
Pude
Bro
15mm
Eye Størrelse
58mm
Frame form
Geometrisk
Damer
Mænd
Lens farve
Grøn
Spejl
UV-beskyttelse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Metal
Stelfarve
Sort
Temple Længde
140 mm