Adidas OR0020-01Z-56 Or0020 56 01z originale solbriller
Thumbnail
Adidas Or0020 56 01z originale solbriller
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Stelfarve
Sort
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Sommerfugl
Lens farve
Lilla
Lens teknologi
Gradient
Lens teknologi
Røg
Passe
Stor
Eye Størrelse
56mm
Bro
16mm
Temple Længde
130mm
16mm
Eye Størrelse
56mm
Frame form
Sommerfugl
Lens farve
Lilla
Røg
UV-beskyttelse
Gradient
Passe
Stor
Ramme Materiale
Plast
Stelfarve
Sort
Temple Længde
130mm