Adidas OR0010-85G-54 Or0010 54 85g originale solbriller
Thumbnail
Adidas Or0010 54 85g originale solbriller
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Thursday 21 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Damer
Stelfarve
Blå
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Sommerfugl
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Rød
Lens teknologi
Gradient
Passe
Medium
Eye Størrelse
54mm
Bro
16mm
Temple Længde
135mm
Watches2U-garanti
2 år
Rækkevidde
16mm
Eye Størrelse
54mm
Frame form
Sommerfugl
Køn
Damer
Lens farve
Rød
Gradient
UV-beskyttelse
Passe
Medium
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Blå
Temple Længde
135mm