Quiksilver Eqyeg03040 51 51ayel optik EQYEG03040-51AYEL
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Quiksilver EQYEG03040-51AYEL Eqyeg03040 51 51ayel optik
Køn
Damer
Køn
Mænd
Stelfarve
Blå
Ramme Materiale
Metal
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Demoobjektiv
Lens teknologi
Demo linse
Bridge eller Pad
Pude
Passe
Medium
Eye Størrelse
51mm
Bro
16mm
Temple Længde
140 mm
Watches2U-garanti
2 år
EAN
Se alt
Bridge eller Pad
Pude
Bro
16mm
Eye Størrelse
51mm
Frame form
Square / Rektangel
Damer
Mænd
Lens farve
Demoobjektiv
Lens teknologi
Demo linse
Passe
Medium
Ramme Materiale
Metal
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Blå
Temple Længde
140 mm