Porsche Design P8345 50 50e optik P8345-50E
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
På lager
Only One Left - Mere om Order
Bestil i de næste 2 timer for anslået levering til Det Forenede Kongerige af Friday 15 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK næste dag levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Porsche Design P8345-50E P8345 50 50e optik
Køn
Mænd
Stelfarve
Blå
Ramme Materiale
Titanium
Frame form
Panthos (Tea Cup)
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Demoobjektiv
Lens teknologi
Demo linse
Bridge eller Pad
Pude
Passe
Lille
Eye Størrelse
50mm
Bro
18mm
Temple Længde
140 mm
Watches2U-garanti
2 år
EAN
Se alt
Bridge eller Pad
Pude
Bro
18mm
Eye Størrelse
50mm
Frame form
Panthos (Tea Cup)
Køn
Mænd
Lens farve
Demoobjektiv
Lens teknologi
Demo linse
Passe
Lille
Ramme Materiale
Titanium
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Blå
Temple Længde
140 mm