Porsche Design P8279 57 57a optik P8279-57A
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 2-4 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Tuesday 19 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Porsche Design P8279-57A P8279 57 57a optik
Køn
Damer
Stelfarve
Sort
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Sommerfugl
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Demoobjektiv
Lens teknologi
Demo linse
Bridge eller Pad
Bro
Passe
Stor
Eye Størrelse
57mm
Bro
13mm
Temple Længde
140 mm
Watches2U-garanti
2 år
EAN
13mm
Eye Størrelse
57mm
Frame form
Sommerfugl
Køn
Damer
Lens farve
Demoobjektiv
Lens teknologi
Demo linse
Passe
Stor
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Sort
Temple Længde
140 mm