Oliver Peoples OV5503U-1178-51 Ov5503u 51 1178 optik
Thumbnail
Oliver Peoples Ov5503u 51 1178 optik OV5503U-1178-51
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Wednesday 20 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Damer
Stelfarve
Sort
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Runde / Ovale
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Klar
Bridge eller Pad
Bro
Passe
Medium
Eye Størrelse
51mm
Bro
17mm
Temple Længde
145mm
17mm
Eye Størrelse
51mm
Frame form
Runde / Ovale
Køn
Damer
Lens farve
Klar
Passe
Medium
Ramme Materiale
Acetat
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Sort
Temple Længde
145mm