Michael Kors Mk868 52 276 52 optik MK868-276-52
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Michael Kors MK868-276-52 Mk868 52 276 52 optik
Køn
Damer
Stelfarve
Lyserød
Ramme Materiale
Acetat
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Demoobjektiv
Bridge eller Pad
Bro
Passe
Medium
Eye Størrelse
52mm
Bro
17mm
Temple Længde
135mm
17mm
Eye Størrelse
52mm
Køn
Damer
Lens farve
Demoobjektiv
Passe
Medium
Ramme Materiale
Acetat
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Lyserød
Temple Længde
135mm