Michael Kors Mk868 50 276 50 optik MK868-276-50
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 2-4 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Tuesday 19 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Michael Kors MK868-276-50 Mk868 50 276 50 optik
Køn
Damer
Stelfarve
Lyserød
Ramme Materiale
Acetat
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Demoobjektiv
Bridge eller Pad
Bro
Passe
Lille
Eye Størrelse
50mm
Bro
17mm
Temple Længde
135mm
17mm
Eye Størrelse
50mm
Køn
Damer
Lens farve
Demoobjektiv
Passe
Lille
Ramme Materiale
Acetat
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Lyserød
Temple Længde
135mm