Michael Kors MK4114-3952-55 Mk4114 55 3952 Punta Mita optik
Thumbnail
Michael Kors Mk4114 55 3952 Punta Mita optik MK4114-3952-55
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Damer
Stelfarve
Blå
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Cat Eye
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Klar
Bridge eller Pad
Bro
Passe
Stor
Eye Størrelse
55mm
Bro
16mm
Temple Længde
135mm
16mm
Eye Størrelse
55mm
Frame form
Cat Eye
Køn
Damer
Lens farve
Klar
Passe
Stor
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Blå
Temple Længde
135mm