Michael Kors MK4099-3005-52 Mk4099 52 3005 innsbruck optik
Thumbnail
Michael Kors Mk4099 52 3005 innsbruck optik MK4099-3005-52
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Lignende produkter
52 (MK4099-3333-52)
Stelfarve
Sort
Ramme Materiale
Acetat
Bridge eller Pad
Pude
Eye Størrelse
52mm
Bro
19mm
Temple Længde
140 mm
Bridge eller Pad
Pude
Bro
19mm
Eye Størrelse
52mm
Ramme Materiale
Acetat
Stelfarve
Sort
Temple Længde
140 mm