Michael Kors MK4097-3333-54 Mk4097 54 3333 Greve Optik
Thumbnail
Michael Kors Mk4097 54 3333 Greve Optik MK4097-3333-54
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Wednesday 20 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Øjenstørrelser:
Stelfarve
Blå
Stelfarve
Takvinge
Ramme Materiale
Plast
Eye Størrelse
54mm
Bro
16mm
Temple Længde
140 mm
Watches2U-garanti
2 år
Rækkevidde
16mm
Eye Størrelse
54mm
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Blå
Takvinge
Temple Længde
140 mm