Michael Kors MK4097-3333-52 Mk4097 52 3333 greve optik
Thumbnail
Michael Kors Mk4097 52 3333 greve optik MK4097-3333-52
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Wednesday 20 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Øjenstørrelser:
Lignende produkter
52 (MK4097-3251-52)
Køn
Damer
Stelfarve
Blå
Stelfarve
Takvinge
Ramme Materiale
Plast
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Demoobjektiv
Bridge eller Pad
Bro
Passe
Medium
Eye Størrelse
52mm
Bro
16mm
Temple Længde
140 mm
Watches2U-garanti
2 år
Rækkevidde
16mm
Eye Størrelse
52mm
Frame form
Square / Rektangel
Køn
Damer
Lens farve
Demoobjektiv
Passe
Medium
Ramme Materiale
Plast
Rammetype
Fuld Rim
Blå
Takvinge
Temple Længde
140 mm