Michael Kors MK4085U-3009-52 Mk4085u 52 3009 edinburgh optik
Thumbnail
Michael Kors Mk4085u 52 3009 edinburgh optik MK4085U-3009-52
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Wednesday 20 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Lignende produkter
 (MK4085U-3750)
Køn
Damer
Stelfarve
Lyserød
Stelfarve
Takvinge
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Demoobjektiv
Bridge eller Pad
Bro
Passe
Medium
Eye Størrelse
52mm
Bro
17mm
Temple Længde
140 mm
Watches2U-garanti
2 år
Rækkevidde
17mm
Eye Størrelse
52mm
Frame form
Square / Rektangel
Køn
Damer
Lens farve
Demoobjektiv
Passe
Medium
Ramme Materiale
Acetat
Rammetype
Fuld Rim
Lyserød
Takvinge
Temple Længde
140 mm