Michael Kors MK3069-1894-54 Mk3069 54 1894 edgartown optik
Thumbnail
Michael Kors Mk3069 54 1894 edgartown optik MK3069-1894-54
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Wednesday 20 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Lignende produkter
 (MK3069-1014-54)
Stelfarve
Grøn
Eye Størrelse
54mm
Bro
17mm
Temple Længde
140 mm
Bro
17mm
Eye Størrelse
54mm
Stelfarve
Grøn
Temple Længde
140 mm