Michael Kors MK3065J-1015-54 Mk3065j 54 1015 empire square optik
Thumbnail
Michael Kors Mk3065j 54 1015 empire square optik MK3065J-1015-54
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Stelfarve
Blå
Frame form
Sommerfugl
Passe
Medium
Eye Størrelse
54mm
Bro
17mm
Temple Længde
140 mm
Bro
17mm
Eye Størrelse
54mm
Frame form
Sommerfugl
Passe
Medium
Stelfarve
Blå
Temple Længde
140 mm