Michael Kors MK3062-1005-56 Mk3062 56 1005 belleville optik
Thumbnail
Michael Kors Mk3062 56 1005 belleville optik MK3062-1005-56
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
På lager
Only One Left - Mere om Order
Bestil i de næste 4 timer for anslået levering til Det Forenede Kongerige af Friday 15 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK næste dag levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Damer
Stelfarve
Sort
Ramme Materiale
Metal
Frame form
Runde / Ovale
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Demoobjektiv
Bridge eller Pad
Pude
Passe
Stor
Eye Størrelse
56mm
Bro
17mm
Temple Længde
140 mm
Watches2U-garanti
2 år
Rækkevidde
UPC
Se alt
Bridge eller Pad
Pude
Bro
17mm
Eye Størrelse
56mm
Frame form
Runde / Ovale
Køn
Damer
Lens farve
Demoobjektiv
Passe
Stor
Ramme Materiale
Metal
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Sort
Temple Længde
140 mm