Michael Kors MK3051-1014-53 Mk3051 53 1014 Andalusien Optik
Thumbnail
Michael Kors Mk3051 53 1014 Andalusien Optik MK3051-1014-53
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Wednesday 20 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Stelfarve
Guld
Frame form
Cat Eye
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Klar
Eye Størrelse
53mm
Bro
16mm
Temple Længde
140 mm
Bro
16mm
Eye Størrelse
53mm
Frame form
Cat Eye
Lens farve
Klar
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Guld
Temple Længde
140 mm