Michael Kors MK3027-1014-52 Mk3027 52 1014 key largo optik
Thumbnail
Michael Kors Mk3027 52 1014 key largo optik MK3027-1014-52
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Stelfarve
Guld
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Demoobjektiv
Eye Størrelse
52mm
Bro
16mm
Temple Længde
140 mm
Bro
16mm
Eye Størrelse
52mm
Frame form
Square / Rektangel
Lens farve
Demoobjektiv
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Guld
Temple Længde
140 mm