Michael Kors MK3007-1061-51 Mk3007 51 1061 Sadie Optik
Thumbnail
Michael Kors Mk3007 51 1061 Sadie Optik MK3007-1061-51
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Wednesday 20 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK Levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Damer
Stelfarve
Sort
Ramme Materiale
Metal
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Semi-Indfattet
Lens farve
Klar
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Bridge eller Pad
Pude
Passe
Medium
Eye Størrelse
51mm
Bro
17mm
Temple Længde
135mm
Bridge eller Pad
Pude
Bro
17mm
Eye Størrelse
51mm
Frame form
Square / Rektangel
Køn
Damer
Lens farve
Klar
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Passe
Medium
Ramme Materiale
Metal
Rammetype
Semi-Indfattet
Stelfarve
Sort
Temple Længde
135mm