Adidas OR5036-026-49 Eller5036 49 026 optik
Thumbnail
Adidas Eller5036 49 026 optik OR5036-026-49
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Køn
Mænd
Stelfarve
Klar / Gennemsigtig
Stelfarve
To tone
Ramme Materiale
Metal
Frame form
Runde / Ovale
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Demoobjektiv
Bridge eller Pad
Pude
Passe
Lille
Eye Størrelse
49mm
Bro
19mm
Temple Længde
145mm
Bridge eller Pad
Pude
Bro
19mm
Eye Størrelse
49mm
Frame form
Runde / Ovale
Køn
Mænd
Lens farve
Demoobjektiv
Passe
Lille
Ramme Materiale
Metal
Rammetype
Fuld Rim
Klar / Gennemsigtig
To tone
Temple Længde
145mm