Prada PR19XS-08F02D54 Pr19xs 54 08f02d54 mode solbriller
ThumbnailThumbnail
Prada Pr19xs 54 08f02d54 mode solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
På lager
På lager, 2 købes
Bestil i de næste 13 timer for anslået levering til Det Forenede Kongerige af Friday 15 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK næste dag levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Mænd
Stelfarve
Takvinge
Ramme Materiale
Acetat
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Grøn
Eye Størrelse
54mm
Bro
13mm
Temple Længde
140 mm
Watches2U-garanti
2 år
Rækkevidde
EAN
13mm
Eye Størrelse
54mm
Frame form
Square / Rektangel
Køn
Mænd
Lens farve
Grøn
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Ramme Materiale
Acetat
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Takvinge
Temple Længde
140 mm