Michael Kors MK1105-10026G-56 Mk1105 56 10026g tahoe solbriller
ThumbnailThumbnail
Michael Kors Mk1105 56 10026g tahoe solbriller
Få en ekstra 10% rabat med kode: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
På lager
Only One Left - Mere om Order
Bestil i de næste 10 timer for anslået levering til Det Forenede Kongerige af Thursday 14 May 2026.
 30 dages returret uden besvær
 Gratis UK næste dag levering
Se vores leverings- og returpolitik.
Køn
Mænd
Stelfarve
Sort
Ramme Materiale
Metal
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Grå
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Bridge eller Pad
Pude
Eye Størrelse
56mm
Bro
16mm
Temple Længde
145mm
Watches2U-garanti
2 år
Rækkevidde
UPC
Se alt
Bridge eller Pad
Pude
Bro
16mm
Eye Størrelse
56mm
Frame form
Square / Rektangel
Køn
Mænd
Lens farve
Grå
Lens teknologi
UV-beskyttelse
Ramme Materiale
Metal
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Sort
Temple Længde
145mm