Tory Burch Ty1064 52 3281 modeoptik TY1064-3281-52
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Tory Burch TY1064-3281-52 Ty1064 52 3281 modeoptik
Køn
Damer
Stelfarve
Blå
Ramme Materiale
Metal
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Demoobjektiv
Bridge eller Pad
Pude
Eye Størrelse
52mm
Bro
15mm
Temple Længde
140 mm
Bridge eller Pad
Pude
Bro
15mm
Eye Størrelse
52mm
Frame form
Square / Rektangel
Køn
Damer
Lens farve
Demoobjektiv
Ramme Materiale
Metal
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Blå
Temple Længde
140 mm