Coach Hc5103b 54 9005 modeoptik HC5103B-9005-54
PayPal
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
Coach HC5103B-9005-54 Hc5103b 54 9005 modeoptik
Køn
Damer
Stelfarve
Guld
Ramme Materiale
Metal
Frame form
Square / Rektangel
Rammetype
Fuld Rim
Lens farve
Demoobjektiv
Bridge eller Pad
Pude
Eye Størrelse
54mm
Bro
17mm
Temple Længde
140 mm
Bridge eller Pad
Pude
Bro
17mm
Eye Størrelse
54mm
Frame form
Square / Rektangel
Køn
Damer
Lens farve
Demoobjektiv
Ramme Materiale
Metal
Rammetype
Fuld Rim
Stelfarve
Guld
Temple Længde
140 mm